Witamy na stronie Zakładu Doświadczalnego Produkcji Węgli Aktywnych

Jesteśmy unikalnym w skali kraju przedsiębiorstwem, działającym zawsze innowacyjnie i z myślą o najwyższym poziomie zadowolenia naszych klientów.
Od lat zajmujemy się produkcją i regeneracją węgli aktywnych wykorzystując  w tym celu ciepło ze zgazowanych odpadów drzewnych.
Specyfika węgli aktywnych daje niezawodne możliwości sorpcji najtrudniejszych do wychwycenia z powietrza lotnych związków organicznych.
Na bazie węgli produkujemy sorbenty w tym także  w wersji do sorpcji BST (bojowe środki trujące).
Regeneracja węgla aktywnego jest usługą kilkakrotnie obniżającą koszty eksploatacji tego najstarszego i najlepiej poznanego sorbentu.


Łącząc najnowsze zdobycze techniki i nasze bogate doświadczenie konstruujemy i produkujemy  filtry świecowe, działające na bazie wsadu z  węgla aktywnego. Wysoką wydajność tych urządzeń potwierdzają nasi Klienci.
Jesteśmy także producentem i serwisantem automatycznych i pneumatycznych skimerów, służących do sczerpywania wolnego produktu naftowego z powierzchni wód gruntowych.
Systemy skimerów łączymy z systemami do oczyszczania wody metodą stripingu, oczyszczania powietrza strippingowego  oraz  ventingu i bioventingu gleby i wody.
Zajmujemy się również utylizacją niebezpiecznych odpadów pofiltracyjnych.

 

Zapraszam Państwa do skorzystania z bogatego portfolio naszych możliwości.

 

Zawsze do Państwa usług.


Pracownicy Zakładu Doświadczalnego Produkcji Węgli Aktywnych


Aktualności

Szkolenie \"Techniki redukcji emisji LZO cz. II\" oraz \"Metody likwidacji odorów\" 2012-06-09

W dniach 11-12.06.2012 r.  zapraszamy na szkolenia: "Techniki redukcji emisji LZO cz. II" oraz "Metody likwidacji odorów".

Szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Inspktoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku ul. Trakt Św. Wojciecha 293.

Początek spotkania o godz. 9.00.


Oferta specjalna

Szanowni Klienci.

Osoby i firmy zainteresowane regeneracją węgla aktywnego prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta 608 006 237. Gwarantujemy  wysoką jakość naszych regeneratów. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego.

Osoby zainteresowane udziałem w otwartym szkoleniu "Techniki redukcji emisji LZO" prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta 608 006 237.

 

zdpwa.com.pl - sorbenty do oczyszczania powietrza, skimery pneumatyczne, usuwanie odorów, remediacja gruntów zanieczyszczonych, sorbenty do oczyszczania wody, urządzenia do rekultywacji, skimery elektryczne i regeneracja węgla aktywnego